Товариство з обмеженою відповідальністю "СМІД ГРУП"

СМІД ГРУП

надійний постачальник природного газу та електричної енергії для Ваших потреб.

СМІД ГРУП

це завжди висока якість та оперативність.Нижче приведені зразки договорів:

– Договір купівлі-продажу природного газу трейдерам

– Примірний договір на постачання природного газу


– Загальні умови постачання, права і обовязки постачальника та споживачаНижче приведені зразки договорів для учасників ринку електричної енергії:

- Договір між членами Оптового ринку електричної енергії УкраїниПроцедура вирішення спорів

Всі спори і розбіжності, які можуть виникнути щодо тлумачення і застосування договору поставки природного газу або у зв’язку з ним, або інші суперечки, які можуть виникнути при взаємодії між постачальником і споживачем, будуть вирішуватися шляхом переговорів і консультацій.

У випадку виникнення будь-яких спірних питань, будь ласка звертайтеся до нас з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 (обідня перерва з 13:00 до 14:00) за адресою: 79067, м. Львів, вул. Тракт Глинянський, 152; телефонуйте: +380673283136; або пишіть на електронну пошту: tovsmidgroup@gmail.com

Особа, відповідальна за врегулювання спорів: Директор Жезло Степан Іванович.

У випадку недосягнення згоди шляхом проведення переговорів споживач має право звернутися із відповідною заявою до Регулятора ринку природного газу та/або передати спір на розгляд до суду у відповідності з чинним законодавством України.

Порядок розгляду вказаних скарг Регулятором передбачений ст. 21 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».Для заключення договорів та у разі виникнення спірних питань звертатесь до нас за адресою:

79067, м. Львів, вул. Тракт Глинянський, 152


або звяжіться з нами по телефону:

+380673283136


Режим роботи: 9:00 - 18:00

Обідня перерва: 13:00-14:00